קישור לכתבות

נייר נטול עץ?

האם שימוש בנייר נטול עץ ידידותי יותר לסביבה?

לכתבה המלאה
כתבו עלינו - המעבר לדפוס אקולוגי

האם לקחתם בחשבון את השינוי הסביבתי שתעשו במעבר לדפוס אקולוגי? רגע לפני שהשנה חוזרת לעשתונותיה - המלצה על דפוס אקולוגי: אקופרינט.

לכתבה המלאה
כתבו עלינו - יזמות ירוקה: הזדמנות לחדשנות בבתי עסק

בחברת אקופרינט החליטו להוכיח שהדפסה ירוקה לא חייבת להיות יקרה. בית הדפוס מתמחה בהדפסה מקצועית וירוקה על גביי נייר ממוחזר אקולוגי ועם אפשרות הדפסה עם צבעים על בסיס צמחי.

לכתבה המלאה
על פי הסקרים אזרחי העולם כבר ירוקים

איך ניתן להסביר את הסקרים בהם מעידים תושבי העולם על נכונות צרכנית ירוקה? שינוי מהותי ואמיתי בהרגלי הצריכה? או שהמציאות קצת שונה מזו המוצגת בסקרים? ואם אכן יש הבדל, אז לאן נעלם הרצון לצרוך ירוק בדרך לסופרמרקט או לדוכן המגזינים הקרוב. עסק ירוק

לכתבה המלאה
מה אכפת לפירמה מיערות הגשם, חלק א'?

אחריות חברתית תאגידית (Corporate social responsibility, או בקיצור אח"ת) הפכה לשם דבר בקרב חברות מסחריות. לדוגמא, כמעט כל החברות המופיעות ברשימת Fortune 500 מדווחות היום על פעילות ענפה של אחריות חברתית; משרדי רואי החשבון עמלים כיום על דיווחי פעילות אח"ת בדוחות הכספיים של לקוחותיהם; ונראה שפילנתרופיה תאגידית הפכה לדרישה מקובלת, אם לא הכרחית, לחברה המחשיבה את עצמה ומנהלת מותגים מצליחים.

לכתבה המלאה
מה אכפת לפירמה מיערות הגשם? - חלק ב'

בשני העשורים האחרונים הצטרפו עוד ועוד תאגידים - בדומה לנייקי - ביניהם גאפ, של, מקדונלנד'ס, דיסני וקוקה-קולה, הנחשפים תדיר לקשת רחבה של ביקורות ולחצים המופעלים נגדם. חשיפתם של התאגידים לציפיות ולמחאות החברתיות הגוברות שימשה, בתורה, גורם מדרבן לאימוץ ולהטמעת מודלים של אחריות חברתית במסגרת פעילותם.

לכתבה המלאה
נבנה ע"י Hollyweb